fbpx

TROCHĘ O NAS

Logo Talent Bridge

PRZEWAGA DZIĘKI DOPASOWANIU

Nic nas tak nie cieszy, jak satysfakcja działu HR z zatrudnienia odpowiedniej osoby. Każda firma jest unikalna, dlatego wypracowaliśmy podejście dopasowywania do indywidualnych potrzeb. Specjalizujemy się w dostarczaniu testów psychometrycznych szytych na miarę, spójnych z profilem lub modelem kompetencyjnym danej organizacji.

0
LICZBA ROZWIĄZANYCH TESTÓW
0
LAT W BRANŻY HR
0
ZADOWOLONYCH KLIENTÓW
0
JEDEN CEL:
WSPARCIE TWOJEJ PRACY

Z KIM BĘDZIESZ WSPÓŁPRACOWAŁ?

 • Piotr Marciniak
  Piotr Marciniak Koordynator projektu

  Zapewnię Państwu profesjonalną współpracę. Zgodną z założonymi terminami i o najwyższej jakości.

 • dr hab. Marta Wrześniewska-Pietrzak
  dr hab. Marta Wrześniewska-Pietrzak Adiunkt dr hab. w jednostce Zakład Gramatyki Współczesnego Języka Polskiego i Onomastyki - Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu

  Jestem odpowiedzialna za współtworzenie testów badających zdolności werbalnego myślenia. Dbam o to, aby pytania sprawdzały kompetencję czytania ze zrozumieniem w trafny i rzetelny sposób.

 • dr Karolina Ruta-Korytowska
  dr Karolina Ruta-Korytowska Adiunkt w jednostce Zakład Gramatyki Współczesnego Języka Polskiego i Onomastyki - Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu

  Jestem odpowiedzialna za współtworzenie testów badających zdolności werbalnego myślenia. Dbam o to, aby pytania sprawdzały kompetencję czytania ze zrozumieniem w trafny i rzetelny sposób.

 • Łukasz Rąbalski
  Łukasz Rąbalski Psychometra

  Jestem odpowiedzialny za implementacje algorytmów dobierających pozycje testowe na zasadach IRT (ang. Item Response Theory). Testuje jakość Państwa testu po jego wdrożeniu.

 • Lech Jankowski
  Lech Jankowski Matematyk, Uniwersytet Wrocławski

  Jestem odpowiedzialny za współtworzenie testów badających zdolności analitycznego myślenia. Dbam o to, aby pytania sprawdzały kompetencje numeryczne w trafny i rzetelny sposób.

 • Tomasz Wójcik
  Tomasz Wójcik Grafik kreatywny

  Jestem odpowiedzialny za wizualizację graficzną testów oraz raportów.

 • Jacek Szczepaniak
  Jacek Szczepaniak Programista

  Jestem odpowiedzialny za jakość systemu do wysyłania testów oraz za wdrażanie rozwiązań dopasowanych do Państwa potrzeb.

Chcesz z nami współpracować?

Start typing and press Enter to search