Talent Bridge testy psychometryczne

Smart choice

Jesteśmy zaufanym partnerem w zakresie testów psychometrycznych

Talent Bridge

Budujemy przewagę konkurencyjną firm, poprzez wsparcie w podejmowaniu trafnych decyzji w obszarze rekrutacji i rozwoju pracowników, wykorzystując testy psychometryczne tworzone we współpracy z naukowcami.

+0

Rozwiązanych testów

0

Lat w branży HR

+0

Zadowolonych klientów

Nasze wartości

Profesjonalizm

Współpraca z naukowcami

Tworzymy produkt od ponad 12 lat i pracujemy na polskiej grupie normalizacyjnej przy współpracy z naukowcami z Uniwersytetu Warszawskiego. 

Nowoczesne technologie

Posiadamy własną platformę  technologiczną do wysyłki testów oraz integracji z systemami rekrutacyjnymi oraz budujemy nowoczesne rozwiązania wpływające na wysokie wskaźniki psychometryczne.

Wszechstronność

W swojej ofercie posiadamy duży wybór testów, badających różne kompetencje,  które wykorzystywane są do rekrutacji nowych kandydatów i rozwoju pracowników. Personalizujemy też  pytania z testów i dopasowujemy je do potrzeb organizacji i stanowiska pracy.

Odpowiedzialność

Wsparcie

Wspieramy organizacje nie tylko w dostarczaniu samych testów, ale też pomagamy w interpretacji raportów i analizie wyników. Organizujemy szkolenia pomagające wdrożyć testy wewnątrz organizacji, np. przy wyborze testów do prowadzonych rekrutacji.

Etyka

Nasze testy  oceniają  kandydata przez pryzmat jego konkretnych cech i kompetencji. Dzięki temu procesy rekrutacyjne są prowadzone w sposób obiektywny. 

Wiarygodność

W naszej firmie panuje wysoka kultura organizacyjna, oparta na szczerych relacjach, przejrzystych zasadach i wzajemnym zaufaniu oraz szacunku. Dobro naszych pracowników oraz klientów jest dla nas najważniejsze. 

Efektywność

Skuteczność

Posiadamy potwierdzone wyniki naszych testów psychometrycznych oraz zauważamy wysoką korelację pomiędzy wynikami testów a osiągnięciami zawodowymi przebadanych osób.

Niezawodność

Zastosowanie naszych testów  obniża rotację pracowników w firmie oraz  zmniejsza ilość nieudanych rekrutacji kandydatów.

Zaangażowanie

Doradzamy oraz wspieramy naszych  klientów na każdym etapie współpracy, od doboru odpowiedniego testu do ich stylu i charakteru rekrutacji czy programu talentowego , po przeprowadzenie szkolenia czy sesji feedbackowej czy certyfikacji. Jesteśmy w stałym kontakcie z naszymi klientami oraz słuchamy ich potrzeb w zakresie tworzenia nowych produktów i rozwiązań.

Poznaj nasz zespół

Zobacz, z kim będziesz współpracować

Piotr Marciniak, CEO Talent Bridge

Fan nowych technologii i zwinnego podejścia do wdrażania innowacyjnych produktów. Wspiera firmy w procesie zatrudniania odpowiednich osób poprzez wdrażanie testów psychometrycznych dopasowanych do potrzeb danej organizacji. Dzieli się zdobytą wiedzą, prowadząc prelekcje i warsztaty on-line. Absolwent Akademii Leona Koźmińskiego ze specjalizacją Zarządzanie Strategiczne. Studiował także w Nagoya University of Commerce & Business w Japonii oraz w Escuela Bancaria y Comercial w Meksyku. Doświadczenie zdobyte w międzynarodowych korporacjach oraz znajomość trendów na zagranicznych rynkach wykorzystał w firmie Talent Bridge.

Monika Marciniak, Ekspert Learning Agility, coach oraz psycholog

Absolwentka Zarządzania oraz Szkoły Dyplomacji Uniwersytetu Complutense w Madrycie. Certyfikowany coach, specjalistka z zakresu psychologii pozytywnej, inteligencji emocjonalnej oraz Learning Agility. Wiedzę i doświadczenie zdobywała w wielu międzynarodowych firmach oraz podczas szkoleń u wybitnego psychologa klinicznego i wykładowcy na Wydziale Psychologii Uniwersytetu Complutense w Madrycie, Miguela Angela Rizaldos Lamoca.

Agnieszka Leleń, Dyrektor ds. Rozwoju
Absolwentka Andragogiki Uniwersytetu Warszawskiego oraz resocjalizacji w Pedagogium Wyższej Szkole Nauk Społecznych w Warszawie. Certyfikowany coach, mentor, asesor i trener mentalny. Od ponad 10 lat związana jest z branżą doradczą i szkoleniową. Poprzednio szefowa sprzedaży w firmie doradczej a wcześniej jako Business Development Manager, odpowiedzialna za rozwój jednej z największych szkół coachingu w Europie. Pasjonuje się rozwojem osobistym. Zgromadzona wiedza i doświadczenie pozwala jej na lepsze zrozumienie sytuacji klienta i zaproponowanie jak najbardziej adekwatnych rozwiązań, mających na celu zwiększenie efektywności procesów rekrutacyjnych i rozwojowych. Prywatnie mama Szymonka i wokalistka.
Małgorzata Senator-Tajduś, Business Development Manager

Absolwentka Dziennikarstwa i komunikacji społecznej Uniwersytetu Wrocławskiego

Od 12 lat związana z branżą HR i doradztwem rozwiązań, usprawniających procesy rekrutacyjne. Swoje doświadczenie w sprzedaży B2B zdobywała w czołowych firmach. Ogromną satysfakcję daje jej  budowanie trwałych relacji biznesowych i doskonalenie swoich umiejętności w codziennej pracy. W wolnych chwilach spełnia się kreatywnie i maluje obrazy, czerpiąc przy tym ogrom radości. Mama energicznego przedszkolaka – Miłosza.
dr hab. Michał Chruszczewski

Adiunkt w Katedrze Psychologii Różnic Indywidualnych na Wydziale Psychologii na Uniwersytecie Warszawskim.

Odpowiedzialny za nadzorowanie całości prac nad testami psychometrycznymi oferowanymi przez Talent Bridge.

dr hab. Marta Wrześniewska-Pietrzak

Adiunkt dr hab. w jednostce Zakład Gramatyki Współczesnego Języka Polskiego i Onomastyki – Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.

Odpowiedzialna za współtworzenie testów badających zdolności werbalnego myślenia. Dbam o to, aby pytania sprawdzały kompetencję czytania ze zrozumieniem w trafny i rzetelny sposób.

dr Karolina Ruta-Korytowska

Adiunkt w jednostce Zakład Gramatyki Współczesnego Języka Polskiego i Onomastyki – Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.

Odpowiedzialna za współtworzenie testów badających zdolności werbalnego myślenia. Dbam o to, aby pytania sprawdzały kompetencję czytania ze zrozumieniem w trafny i rzetelny sposób.

Łukasz Rąbalski, Psychometra

Odpowiedzialny za implementacje algorytmów dobierających pozycje testowe na zasadach IRT (ang. Item Response Theory). Testuje również jakość testu po jego wdrożeniu.

2-111 (1)
Zuzanna Fras-Przygodzka, Specjalista ds. Marketingu

Absolwentka Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. 

Od ponad 4 lat związana z branżą marketingową. W Talent Bridge odpowiedzialna za kontakt z mediami, koordynowanie strony internetowej, prowadzenie kanałów Social Mediach, takich jak: Facebook oraz LinkdIn. Tworzy treści, zajmuje się również płatnymi kampaniami, jak i organizacją webinarów i podcastów. Prywatnie pasjonatka tenisa i podróży.

Jesteś: