Smart choice

Jesteśmy zaufanym partnerem w zakresie testów psychometrycznych

Talent Bridge

Nic nas tak nie cieszy, jak satysfakcja działu HR z zatrudnienia odpowiedniej osoby. Każda firma jest unikalna, dlatego wypracowaliśmy podejście dopasowywania do indywidualnych potrzeb. Specjalizujemy się w dostarczaniu testów psychometrycznych szytych na miarę, spójnych z profilem lub modelem kompetencyjnym danej organizacji.

+0

Rozwiązanych testów

0

Lat w branży HR

+0

Zadowolonych klientów

Poznaj nasz zespół

Zobacz, z kim będziesz współpracować

Piotr Marciniak, CEO Talent Bridge

Fan nowych technologii i zwinnego podejścia do wdrażania innowacyjnych produktów. Wspiera firmy w procesie zatrudniania odpowiednich osób poprzez wdrażanie testów psychometrycznych dopasowanych do potrzeb danej organizacji. Dzieli się zdobytą wiedzą, prowadząc prelekcje i warsztaty on-line. Absolwent Akademii Leona Koźmińskiego ze specjalizacją Zarządzanie Strategiczne. Studiował także w Nagoya University of Commerce & Business w Japonii oraz w Escuela Bancaria y Comercial w Meksyku. Doświadczenie zdobyte w międzynarodowych korporacjach oraz znajomość trendów na zagranicznych rynkach wykorzystał w firmie Talent Bridge.

Monika Marciniak, Ekspert Learning Agility, coach oraz psycholog

Absolwentka Zarządzania oraz Szkoły Dyplomacji Uniwersytetu Complutense w Madrycie. Certyfikowany coach, specjalistka z zakresu psychologii pozytywnej, inteligencji emocjonalnej oraz Learning Agility. Wiedzę i doświadczenie zdobywała w wielu międzynarodowych firmach oraz podczas szkoleń u wybitnego psychologa klinicznego i wykładowcy na Wydziale Psychologii Uniwersytetu Complutense w Madrycie, Miguela Angela Rizaldos Lamoca.

Agnieszka Leleń, Dyrektor ds. Rozwoju
Absolwentka Andragogiki Uniwersytetu Warszawskiego oraz resocjalizacji w Pedagogium Wyższej Szkole Nauk Społecznych w Warszawie. Certyfikowany coach, mentor, asesor i trener mentalny. Od ponad 10 lat związana jest z branżą doradczą i szkoleniową. Poprzednio szefowa sprzedaży w firmie doradczej a wcześniej jako Business Development Manager, odpowiedzialna za rozwój jednej z największych szkół coachingu w Europie. Pasjonuje się rozwojem osobistym. Zgromadzona wiedza i doświadczenie pozwala jej na lepsze zrozumienie sytuacji klienta i zaproponowanie jak najbardziej adekwatnych rozwiązań, mających na celu zwiększenie efektywności procesów rekrutacyjnych i rozwojowych. Prywatnie mama Szymonka i wokalistka.
dr hab. Michał Chruszczewski

Adiunkt w Katedrze Psychologii Różnic Indywidualnych na Wydziale Psychologii na Uniwersytecie Warszawskim.

Odpowiedzialny za nadzorowanie całości prac nad testami psychometrycznymi oferowanymi przez Talent Bridge.

dr hab. Marta Wrześniewska-Pietrzak

Adiunkt dr hab. w jednostce Zakład Gramatyki Współczesnego Języka Polskiego i Onomastyki – Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.

Odpowiedzialna za współtworzenie testów badających zdolności werbalnego myślenia. Dbam o to, aby pytania sprawdzały kompetencję czytania ze zrozumieniem w trafny i rzetelny sposób.

dr Karolina Ruta-Korytowska

Adiunkt w jednostce Zakład Gramatyki Współczesnego Języka Polskiego i Onomastyki – Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.

Odpowiedzialna za współtworzenie testów badających zdolności werbalnego myślenia. Dbam o to, aby pytania sprawdzały kompetencję czytania ze zrozumieniem w trafny i rzetelny sposób.

Łukasz Rąbalski, Psychometra

Odpowiedzialny za implementacje algorytmów dobierających pozycje testowe na zasadach IRT (ang. Item Response Theory). Testuje również jakość testu po jego wdrożeniu.

Jesteś: