TESTY SZYTE NA MIARĘ

CoreCompetency

Dopasuj testy do Twojego modelu kompetencyjnego.

Jeżeli masz wrażenie, że testy, z których obecnie korzystasz nie są dopasowane do Twoich potrzeb, najwyższy czas to zmienić. Rozwiązanie może być dopasowane do wielu kryteriów wynikających z:

 • oczekiwań Twoich „klientów”, na przykład menedżerów liniowych;
 • rozbudowanego modelu kompetencyjnego.

Jeżeli na etapie rekrutacji weryfikujesz powyższe kryteria tylko za pomocą rozmowy, ocena kandydata może być mało obiektywna i rozbieżna z opinią pozostałych rekruterów. Wykorzystując testy szyte na miarę dostajesz pewność, że kandydat będzie dobrze dopasowany do stanowiska.

Zobacz jak firma Intersnack wykorzystała to rozwiązanie

Jak przebiega proces tworzenia testów?

 • Analiza potrzeb

  Określimy profil stanowisk oraz kompetencje, które będą Państwo chcieli zbadać.

 • Stworzenie pytań wstępnych

  We współpracy z sędziami kompetentnymi stworzymy wstępne pozycje testowe. Cały proces będzie nadzorowany przez psychologa i psychometrę z Uniwersytetu Warszawskiego.

 • Analiza psychometryczna

  Na tym etapie przeprowadzimy normalizację na grupie 500 osób, porównamy wyniki z innymi testami oraz z wynikami pracowników Państwa Firmy. Efektem tego etapu będzie wyłonienie ostatecznej listy trafnych i rzetelnych pozycji testowych.

 • Wprowadzenie tetsów do systemu

  Testy zostaną wprowadzone do systemu Talent Bridge, za pomocą którego będą wysyłane do kandydatów. Należy założyć, że od pierwszego spotkania organizacyjnego do momentu zamknięcia tego etapu może upłynąć około miesiąca.

 • Szkolenie i dalsza współpraca

  Po wprowadzeniu testów do systemu Talent Bridge, zaprosimy wszystkie zainteresowane osoby z Państwa Firmy do udziału w szkoleniu. Ponadto, otrzymają od nas Państwo podręcznik psychometryczny, w którym zawarto informacje dotyczące przebiegu badania. Przez cały okres współpracy będziemy do Państwa dyspozycji.

 • "Talent Bridge to system, który zdecydowanie usprawnia procesy rekrutacyjne. Z przyjemnością obserwuję jego ciągły rozwój oparty na sugestiach użytkowników. Współpracę oceniam niezwykle wysoko."

  Rafał Talar
  Rafał Talar Grupa Kapitałowa Integer S.A.

Korzyści z zastosowania testów szytych na miarę

Potwierdzenie trafności testu

Grupą normalizującą test będą między innymi pracownicy Państwa firmy. Przeprowadzając badanie potwierdzimy, że wysokie wyniki z testu otrzymują jedynie ci najlepsi. Kandydat, który uzyska równie dobry wynik na pewno sprawdzi się na stanowisku.

Dopasowanie do organizacji

Eliminujemy problem związany z poszukiwaniem gotowego testu, który miałby spełnić oczekiwania. My stworzymy dla Państwa test całkowicie dopasowany do wskazanego modelu/ profilu kompetencyjnego.

Oszczędność czasu

Zapraszanie na spotkania rekrutacyjne tylko tych kandydatów, którzy uzyskali wysokie wyniki z testu i pasują do modelu kompetencyjnego pozwoli zaoszczędzić wiele godzin cennego czasu.

Obiektywność ocen

Dostarczymy Tobie test szyty na miarę, który sprawdzi czy kandydat posiada odpowiednie kompetencje w oparciu o Twój model kompetencyjny lub opis stanowiska. Przeprowadzając badanie potwierdzimy, że wysokie wyniki z testu otrzymują jedynie Twoi najlepsi pracownicy.

14 DNI DARMOWEGO TESTU

W RAMACH TESTÓW OFERUJEMY KONTO Z DOSTĘPEM DO 20 TESTÓW REKRUTACYJNYCH.

Start typing and press Enter to search