fbpx

TESTY SZYTE NA MIARĘ

CoreCompetency

Dopasuj testy do Twojego modelu kompetencyjnego.

Jeżeli masz wrażenie, że testy, z których obecnie korzystasz, nie są dopasowane do Twoich potrzeb, najwyższy czas to zmienić. Rozwiązanie, którego potrzebujesz, może być dopasowane do wielu kryteriów, które wynikają:

 • z oczekiwań Twoich „klientów”, na przykład menedżerów liniowych;
 • z rozbudowanego modelu kompetencyjnego.

Jeżeli na etapie rekrutacji weryfikujesz powyższe kryteria tylko za pomocą rozmowy, ocena kandydata może być mało obiektywna i rozbieżna z opinią pozostałych rekruterów. Wykorzystując testy szyte na miarę, masz pewność, że kandydat będzie dobrze dopasowany do stanowiska.

Zobacz jak firma Intersnack wykorzystała to rozwiązanie

Jak przebiega proces tworzenia testów?

 • Analiza potrzeb

  Określimy profil stanowisk oraz kompetencje, jakie w Twojej firmie należy zbadać.

 • Stworzenie pytań wstępnych

  We współpracy z sędziami kompetentnymi przygotujemy wstępne pozycje testowe. Cały proces będzie nadzorowany przez psychologa i psychometrę z Uniwersytetu Warszawskiego.

 • Analiza psychometryczna

  Na tym etapie przeprowadzimy normalizację na grupie 500 osób, porównamy wyniki z innymi testami oraz z wynikami pracowników Twojej firmy. Efektem tego etapu będzie wyłonienie ostatecznej listy trafnych i rzetelnych pozycji testowych.

 • Wprowadzenie tetsów do systemu

  Testy zostaną wprowadzone do systemu Talent Bridge, za pomocą którego będą wysyłane do kandydatów. Należy założyć, że od pierwszego spotkania organizacyjnego do momentu zamknięcia tego etapu może upłynąć około miesiąca.

 • Szkolenie i dalsza współpraca

  Gdy testy znajdą się w systemie Talent Bridge, zaprosimy wszystkie zainteresowane osoby z Twojej firmy do udziału w szkoleniu. Ponadto otrzymacie od nas podręcznik psychometryczny, w którym zawarto informacje dotyczące przebiegu badania. Przez cały okres współpracy będziemy do Waszej dyspozycji.

 • "Talent Bridge to system, który zdecydowanie usprawnia procesy rekrutacyjne. Z przyjemnością obserwuję jego ciągły rozwój oparty na sugestiach użytkowników. Współpracę oceniam niezwykle wysoko."

  Rafał Talar
  Rafał Talar Grupa Kapitałowa Integer S.A.

Korzyści z zastosowania testów szytych na miarę

Potwierdzenie trafności testu

Grupą normalizującą test będą między innymi pracownicy Twojej firmy. Przeprowadzając badanie, potwierdzimy, że wysokie wyniki z testu otrzymują jedynie najlepsi z nich. Kandydat, który uzyska równie dobry wynik, na pewno sprawdzi się na stanowisku.

Dopasowanie do organizacji

Eliminujemy problem związany z poszukiwaniem gotowego testu, który miałby spełnić oczekiwania. My stworzymy dla Twojej firmy test całkowicie dopasowany do wskazanego modelu/profilu kompetencyjnego.

Oszczędność czasu

Zapraszanie na spotkania rekrutacyjne tylko tych kandydatów, którzy uzyskali wysokie wyniki z testu i pasują do modelu kompetencyjnego pozwoli zaoszczędzić wiele godzin cennego czasu.

Obiektywność ocen

Dostarczymy Ci test szyty na miarę, który sprawdzi, czy kandydat posiada odpowiednie kompetencje, na podstawie Twojego modelu kompetencyjnego lub opisu stanowiska. Przeprowadzając badanie, potwierdzimy, że wysokie wyniki z testu otrzymują jedynie Twoi najlepsi pracownicy.

14 DNI DARMOWEGO TESTU

W RAMACH TESTÓW OFERUJEMY KONTO Z DOSTĘPEM DO 20 TESTÓW REKRUTACYJNYCH.

Start typing and press Enter to search