fbpx

Dowiedz się, jaki poziom języka angielskiego prezentują Twoi kandydaci

Test mierzy poziom znajomości języka angielskiego w takich obszarach jak: grammar, vocabulary i reading. Ostatecznie rekruter uzyskuje wynik potwierdzający znajomość języka angielskiego na poziomie B1, B2, C1 lub C2, zgodny z Common European Framework of Reference.

Test jest progresywny i potrafi dopasować poziom trudności do badanego. Przed jego rozpoczęciem badany ma możliwość zadeklarowania swojego poziomu znajomości języka angielskiego. Pierwsze wyświetlone pytanie zostanie wylosowane z grupy 200 pytań o zadeklarowanym poziomie. W przypadku udzielenia poprawnej odpowiedzi badany przejdzie na wyższy poziom trudności, a w przypadku odpowiedzi niepoprawnej – na niższy. Przykładowo: badany deklaruje poziom C1. Pierwsze pytanie zostaje wylosowane spośród 200 pozycji z grupy na poziomie trudności C1. Badany niestety udziela błędnej odpowiedzi, więc kolejne pytanie jest losowane z grupy 200 pytań na poziomie B2 itd.

Raporty

Test zawiera raporty zarówno dla kandydatów, jak i dla rekruterów.

Kliknij aby zobaczyć przykładowy raport

Struktura testu

Test składa się z 2 części – reading oraz grammar w połączeniu z vocabulary. Pierwsza obejmuje 12 pytań, a druga 20 pytań.

Normalizacja

Normalizacja została przeprowadzona na grupie tysiąca osób z podziałem na wiek, płeć, wykształcenie oraz zajmowane stanowisko. W celu potwierdzenia trafności wyniku każda z badanych osób została równolegle przebadana przez lektora oraz przy wykorzystaniu niezależnego testu zewnętrznego.

14 DNI DARMOWEGO TESTU

W RAMACH TESTÓW OFERUJEMY KONTO Z DOSTĘPEM DO 20 TESTÓW REKRUTACYJNYCH.

Start typing and press Enter to search