Dowiedz się, jaki poziom języka angielskiego prezentują Twoi kandydaci

Test mierzy poziom znajomości języka angielskiego w takich obszarach jak: grammar, vocabulary i reading. Ostatecznie rekruter uzyskuje wynik potwierdzający znajomość języka angielskiego na poziomie B1, B2, C1 lub C2, zgodny z Common European Framework of Reference.

Test jest progresywny oraz potrafi dopasować poziom trudności do badanego. Przed jego rozpoczęciem badany ma możliwość zadeklarowania swojego poziomu znajomości języka angielskiego. Pierwsze pytanie, które się wyświetli, zostanie wylosowane z grupy 200 pytań o zadeklarowanym poziomie. W przypadku udzielenia poprawnej odpowiedzi badany przejdzie do następnego, o wyższym poziomie trudności – i na odwrót. Przykładowo: badany deklaruje poziom C1. Pierwsze pytanie zostaje wylosowane spośród 200 pozycji z grupy na poziomie trudności C1. Badany niestety udziela błędnej odpowiedzi, wówczas kolejne pytanie jest losowane z grupy 200 pytań na poziomie B2 itd.

Raporty

Test zawiera raporty zarówno dla kandydatów, jak
i dla rekruterów.

Kliknij aby zobaczyć przykładowy raport

Struktura testu

Test składa się z 2 części – reading oraz grammar w połączeniu z vocabulary. Pierwsza obejmuje 12 pytań, a druga 20 pytań.

Normalizacja

Normalizacja została przeprowadzona na grupie tysiąca osób z podziałem na wiek, płeć, wykształcenie oraz zajmowane stanowisko. W celu potwierdzenia trafności wyniku każda z badanych osób została równolegle przebadana przez lektora oraz przy wykorzystaniu niezależnego testu zewnętrznego.

14 DNI DARMOWEGO TESTU

W RAMACH TESTÓW OFERUJEMY KONTO Z DOSTĘPEM DO 20 TESTÓW REKRUTACYJNYCH.

Start typing and press Enter to search