High Potential Talent

Jak wyłaniać i rozwijać nowoczesnych liderów w organizacji?

Learning Agility to kompetencja przyszłości. Nasz test pozwala sprawdzić czy Twoi kandydaci posiadają tę cechę.

Czy jest Ci znana koncepcja Learning Agility? Jak zapewne wiesz łączy ona umiejętność zwinnej adaptacji do zmieniających się warunków z umiejętnością zwinnego uczenia się i szybkiego przekładania nabytej wiedzy na nowe działania w nowej rzeczywistości. Learning Agility to chęć oraz zdolność do uczenia się, a następnie do zastosowania zdobytej nauki do skutecznego działania w nowej, występującej po raz pierwszy sytuacji.

Learning Agility stało się pożądaną koncepcją nie tylko u menedżerów, ale również u pracowników. Jak wyłaniać i rozwijać nowoczesnych liderów w organizacji?

Na czym polega test High Potential Talent?

Kandydat otrzymuje od nas indywidualny link do testu online. Rozwiązanie testu zajmuje kandydatom średnio 25 minut. Test składa się z 47 bloków pytań.

Nasze narzędzie możesz wykorzystać do oceny i rozwoju menedżerów, do realizacji programów menedżerskich oraz rozwoju talentów. Używając go poznasz natężenie takich wymiarów jak:

Learning Agility zbudowane jest z pięciu wymiarów:

Change Agility
Change Agility
Zwinność we wprowadzaniu zmian. Ma dużą potrzebę zmian i wprowadzania nowych trendów. Lubi eksperymentować. Lubi wyzwania i nowe sytuacje życiowe i zawodowe. Dobrze sobie radzi z gorącą atmosferą towarzyszącą zmianom.
Mental Agility
Mental Agility
Posiada doskonałą zdolność rozumowania (w najczystszej formie tego słowa znaczeniu). Typ osoby, która wie co zrobić, kiedy nie wiadomo co zrobić. Typ osoby, którą złożone i trudne zadania przyciągają. Wychodzi poza to, co oczywiste.
Self-awareness
Self-awareness
Dobrze funkcjonuje ponieważ zna swoje mocne, ale również słabe strony. Buduje zespoły, do których dobierają osoby, które dobrze radzą sobie w obszarach, w których im samym brakuje przenikliwości. Nie boi się przyznać, że ktoś z jego zespołu może mieć lepszy pomysł od jego pomysłu. Podąża raczej w kierunku pokory niż nadmiernej pewności siebie.
Ogólny obraz osoby z wysokim poziomem Learning Agility:
  • Wykazuje chęć konfrontowania się z nieznanym.
  • Doskonale adaptuje się w warunkach nagłych zmian.
  • Osiąga bardzo wysokie wyniki mimo nowych okoliczności.
  • Kolekcjonuje lekcje życiowe, które następnie wykorzystuje do radzenia sobie z problemami i wyzwaniami.
  • Ceni sobie feedback. Informacja zwrotna jest bodźcem do rozwoju.
  • Okazuje szczere zainteresowanie innymi osobami i innymi poglądami.
  • Wyciąga wnioski w oparciu o porażki i sukcesy.
  • W wyniku doświadczeń staje się elastyczna, dynamiczna, produktywna i przebojowa.
People Agility
People Agility
Doskonale radzi sobie w relacjach z ludźmi o bardzo zróżnicowanym profilu osobowościowym. Jest otwarta na różne punkty widzenia. Ceni sobie różnorodność poglądów. Ma świadomość, że praca z ludźmi zróżnicowanymi osobowościowo przynosi wiele korzyści.
Results Agility
Results Agility
Osiąga najwyższe wyniki w warunkach nagłej zmiany, w nowych i nieoczekiwanych okolicznościach, w nowych sytuacjach, w trudnych warunkach. Inspiruje przy tym zespoły i wywiera na nie znaczący wpływ.

Liderzy z wysokim poziomem Learning Agility mają 25% wieksze zyski

Dlaczego nasze testy są rzetelne?

Stosowana przez nas technologia IRT pozwala analizować zachowania kandydata w stosunku do pojedynczego zadania testowego, a nie całego testu, dzięki czemu kandydat otrzymuje zadania dopasowane do swojego poziomu, co umożliwia bardzo precyzyjne badanie nasilenia kompetencji oraz zastosowanie testów zarówno wśród juniorów, jak i wyższych stanowisk. Całość prac od strony merytorycznej nadzoruje dr hab. Michał Chruszczewski z Uniwersytetu Warszawskiego.

Automatycznie generowane raporty
dla rekrutera i kandydata.
Polska grupa
normalizacyjna
1330 osób z grup: asystenci, stażyści, osoby bez doświadczenia, specjaliści, kierownicy, przedsiębiorcy.
Trafność testu
potwierdzona oceną 
ekspercką.
Rzetelność testu 

potwierdzona w oparciu o pomiar powtórzony. Niewielki błąd pomiaru (0,82 – 0,92).

Najlepszy sposób sprawdzenia potencjału

Poznaj przykładowy raport z testu kandydata

Dołącz do zadowolonych klientów:

Deloitte
Grupa Żywiec
Intersnack
Warta
NN
Rossman
Tylko dla pracodawców!
Uzyskaj dostęp do 10 bezpłatnych testów przez okres 14 dni!

Możesz przetestować testy: Analytical Talent, Verbal Talent, Logical Talent, Excel Talent, English Language Talent oraz German Language Talent.

Odpowiemy w przeciągu 24h!