Programy menedżerskie

Pomagamy wyłaniać i rozwijać przyszłych liderów w organizacji poprzez badanie kluczowych kompetencji.

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Pomagamy w badaniu kluczowych kompetencji kandydatów. Pokażemy Ci, jak wykorzystać testy kompetencyjne w rekrutacji.

Pomagamy wybrać kandydata, który najlepiej sprawdzi się na stanowisku pracy. O jego wyborze stanowią twarde i obiektywne dane.

Pomagamy w skróceniu czasu trwania rekrutacji. Testy online pozwalają zbadać kompetencje kandydata w dowolnym miejscu i czasie.

Zobacz jak podchodzimy do wyzwań

Programy menedżerskie są najczęściej kierowane do absolwentów oraz studentów ostatnich lat studiów. Firmy, które decydują się na ich wdrożenie najczęściej borykają się z problemem braku odpowiednich kandydatów na rynku, braku właściwych kandydatów wewnątrz firmy, za długim czasem trwania tradycyjnej ścieżki kariery, czy też brakiem chęci rozwoju wśród obecnych pracowników. Program menedżerski stanowi trampolinę dla młodych osób, ale wyzwaniem jest znalezienie odpowiednich kandydatów.

Rozumiejąc wyzwania z jakimi muszą mierzyć się działy HR, pomagamy w:

 • dostrzeżeniu potencjału menedżerskiego u młodych kandydatów,
 • zweryfikowaniu faktycznie posiadanych kompetencji,
 • radzeniu sobie z uprzedzeniami biznesu, co do płci czy wieku kandydata. W oparciu o twarde dane decyzje o zatrudnieniu są podejmowane w sposób obiektywny.

47% młodych kandydatów nie jest w stanie zaakceptować miejsca pracy, w którym brakuje możliwości rozwoju zawodowego.

*Młodzi Polacy na rynku pracy 2021, PwC, 2021.

Jakie kompetencje są najczęściej badane?

Dlaczego warto wdrożyć testy do rekrutacji?

 • Dokonujesz szybkiej selekcji kandydatów – spotykasz się tylko z tymi najlepszymi.
 • Badasz kompetencje kandydata w dowolnym czasie i miejscu – rekrutacja zdalna przestaje stanowić dla Ciebie problem.
 • Zatrudniasz osoby z odpowiednimi kompetencjami, tym samym zmniejszasz rotację w firmie aż o 40%!
 • Zmniejszasz ryzyko przeprowadzenia ponownej rekrutacji, ponieważ zatrudniasz kandydata z kompetencjami dopasowanymi do danego stanowiska pracy.
 • Dbasz o candidate experience. Nasze doświadczenie pokazuję, że poprzez personalizację pytań i dostosowanie ich do realiów organizacji zadowolenie kandydatów z pierwszego etapu rekrutacji wzrasta aż o 50%!
 • Unikniesz „unconscious bias”, czyli uprzedzeń które są powodem złych decyzji rekrutacyjnych, ponieważ oceniasz kompetencje kandydata na podstawie twardych danych.
 • Staniesz się zaufanym partnerem biznesu, poprzez rekrutację pracowników odpowiadających na potrzeby personalne poszczególnych komórek organizacji.

Testy analityczne oraz werbalne, dostarczane przez Talent Bridge, stanowią nieodzowne wsparcie naszych procesów rekrutacyjnych. Dzięki testom obserwujemy szybsze oraz skuteczniejsze zamykanie procesów rekrutacyjnych, a kandydaci, którzy stają się naszymi pracownikami, osiągają bardzo dobre wyniki pracy.

Krystyna Guzik Deloitte

Krystyna Guzik

HR Senior Coordinator w Deloitte

Ile to kosztuje?

Rozliczamy się na podstawie wykorzystanych jednostek testowych – to Ty decydujesz z ilu testów chcesz skorzystać. Cena za test waha się od 196 do 398 zł netto. Dodatkowo, oferujemy możliwość spersonalizowania pytań i dostosowania ich do realiów Twojej organizacji – tym sposobem osiągniesz lepszy candidate experience. Jeżeli chcesz poznać szczegółowe koszty dla swojej firmy, zamów poniżej darmową konsultację i opowiedz nam o sytuacji, którą próbujesz rozwiązać.

Zaufali nam

Deloitte
ING Bank Śląski
Grupa Pracuj
Grupa Żywiec
LINK4
Intersnack

Chcesz zatrudniać najlepszych kandydatów?

Zostaw do siebie kontakt. W ciągu 24h skontaktujemy się z Tobą i ustalimy w czym możemy Ci pomóc.

  Jesteś: